O nas

Historia
Nasza firma istnieje na rynku zoologicznym od 2002 roku. Początki naszej działalności to niewielki sklep osiedlowy z ograniczonym asortymentem. W 2004 roku przenieśliśmy sklep na większą powierzchnię co umożliwiło nam zwiększenie asortymentu. Dzięki dobrym relacjom z klientami i dostawcami poznaliśmy ich potrzeby i wymagania. Pozwoliło nam to wykreować szanowaną markę na lokalnym rynku zoologicznym.

Jako pasjonaci wyjeżdżaliśmy wielokrotnie na liczne szkolenia asortymentowe, targi, konsultacje. Czynimy to oczywiście w dalszym ciągu. W 2008 roku otwarliśmy drugi – większy sklep gdzie mogliśmy zaproponować jeszcze większą gamę asortymentową.

Plany na przyszłość

Plany rozwoju firmy to dynamiczny rozwój. Wiązać się to będzie między innymi z otwarciem kolejnych coraz większych punktów sprzedaży abyśmy mogli dotrzeć do większej liczby klientów. Chcielibyśmy zaproponować Państwu jeszcze większy asortymenty oraz profesjonalne usługi.

Obsługa Klienta

Jednym z najważniejszych założeń w strategii działalności naszej firmy jest „profesjonalizm i solidność”. Dokładamy wszelkich starań aby każdy klient traktowany był
indywidualnie i rzetelnie. Jesteśmy otwarci na każdą konstruktywną sugestię odnośnie naszej pracy, dzięki czemu możemy stale podwyższać standardy obsługi klienta.

Zapraszamy serdecznie do naszych sklepów.